Yemek Siparisi kurallari

tr

OYUN KURALLARI

Madde I: Düzenleme

2 600 000 Avro sermayeye sahip, 5 avenue du château 94300 Vincennes adresinde bulunan ve Ticaret ve Şirketler Sicil Dairesine 432033181 sicil numarası ile tescilli Toluna SAS, herhangi bir satın alma işlemi gerektirmeyen ücretsiz bir yarışma düzenlemektedir. “Toluna Yemek Siparisi” adlı piyango 06 Subat 2019 ile 14 Subat 2019 tarihleri arasındaki her gun gerçekleştirilecektir.
Yarışma, aşağıdaki ülkelerden birinde ikamet eden 18 yaşından büyük tüm Toluna üyelerinin katılımına açıktır: Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İtalya, Japonya, Malezya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç , Polonya, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Filipinler, Türkiye, İngiltere ve ABD

Madde II: Katılım 

Katılmak için üyelerin, çekiliş gününde en az 1 Bilet almaları gerekmektedir:
• Üye bir Çekiliş Beyanı bileti için 1000 puan alışverişinde bulunabilir (elde edilen bilet sayısında bir sınırlama yoktur).
• Biletler sadece çekiliş ayı boyunca geçerlidir.

o E.g .: Haziran 2018’de kazanılan tüm biletler sadece Haziran 2018’deki günlük çekiliş için geçerlidir.

Yarışmaya katılım ücretsizdir ve hane başına bir giriş ile sınırlı değildir.

Kabul edilmek için katılımcılar bir profil görüntüsüne sahip olmalı ve “aktif” üye olmalıdır:
• Üyemiz çekiliş tarihinden önceki 30 gün içinde en az 1 ankete cevap vermiş olmalıdır.
• Üyenin, çekiliş ayı içinde bir tartışma dizisinde başlıkları, anketleri veya yorumları yayınlama (ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) içeren bir içerik oluşturmuş olması gerekir.

Madde III: Kazananların ilan ve tahsis edilmesi 

Her topluluktan 1 talihli 14 Subat tarihinde aciklanacak ve 2 kisilik yemek siparisi evlerinize kadar iletilecektir.

Madde V: Ücretlerin Geri Ödenmesi

Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, talep üzerine, indirimli ücretten beş dakikalık bağlantı baz alınarak bağlantı masraflarına eşdeğer bir geri ödeme alabilir.Geri ödeme talebi, katılımcının banka hesabı bilgileri, adres kanıtı ve bağlantının tarihini ve saatini bildiren, tedarikçiden alınmış fatura ekstresiyle birlikte, en fazla yarışmanın kapanış tarihini takip eden 30 gün içinde ve mektup kapanış tarihinden önceki bir günün posta tarihini taşıyacak şekilde Toluna SAS’ye posta ile gönderilmelidir.Katılımcının bu talebi göndermek için gereken posta ücreti için üstlendiği masraflar, talep üzerine, geçerli standart ‘mektup’ ücreti baz alınarak geri ödenecektir. Oyuna abone olan her bir katılımcı ve her bir zarf için (aynı ad ve adresi taşımalıdır) sadece bir geri ödeme talebi kabul edilecektir.
Ancak katılımcının sınırsız bir internet teklifinden yararlanıyor olması halinde, katılımcının yarışmaya katılarak herhangi bir ekstra ücret ödememesi sebebiyle, herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

Madde VI: Bağlantı ve kullanım

Yarışmaya katılmak, katılımcının İnternetin özelliklerini ve sınırlamalarını, belirli verilerin ağda dolaşan virüslere bağlı olarak oluşabilecek uygunsuzluk, korsanlık veya bulaşma riskine karşı korunamadığını bilindiği ve kabul ettiği anlamına gelmektedir. Toluna SAS, bilgisayar, İnternet erişimi, telefon hattı veya diğer bir teknik bağlantı kullanımına bağlı olarak oluşabilecek herhangi bir yanlış kullanım veya aksaklığa ya da yanlış veya eksik bir adrese herhangi bir güncelleme gönderilmesine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Madde VII: Anlaşmazlık ve Sorumluluklar

Bu yarışmaya katılmak, düzenlemelerin tamamıyla ve koşulsuz olarak kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Yanlış yorumlama veya yanlış yönlendiren bilgiler veya herhangi bir sahtecilik, katılımcının diskalifiye olmasına sebep olacaktır. Oyunla ve kurallarıyla ilgili tüm anlaşmazlıklar, Toluna SAS tarafından çözümlenecektir. Toluna SAS, bu kuralların yorumlanmasına veya uygulanmasına, oyunun mekanizmalarına ve yöntemlerine ve kazananlar listesine ilişkin tüm taleplere yazılı olarak veya telefon ile yanıt vermeyecektir. Toluna SAS, Madde VI uyarınca bu oyunu herhangi bir sebeple uzatma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Madde VIII: Ödüllerin takdimi

Toluna SAS, gönderilerin teslimatı sırasında oluşabilecek herhangi bir zarar, kayıp veya hırsızlıktan sorumlu tutulamaz.

Madde IX: Kanıtların Kabul Edilmesi

Belirgin kusurlar haricinde, Toluna SAS’nin oyun işleminden doğan bilgilerin, bağlantı ve oyunla ilgili bu bilgilere yönelik elektronik bilgi işleme (EDP) ile ilgili tüm anlaşmazlıklarda kanıt olarak kullanılabileceği kabul edilmektedir.

Madde X: Yargı Yetkisi

Katılımcılar, oluşabilecek hukuki anlaşmazlıklara halel getirmeksizin, bu yarışmanın amacına bağlı olarak, doğrudan veya dolaylı bir şekilde oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar da dahil olmak üzere, bu oyuna katılmakla Fransa kanunlarına tabi olduklarını kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılırlar. Taraflar arasında oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar, sadece Grande Instance de Paris Tribunal’ın yargı yetkisine tabidir.

Madde XI: Veri Koruma

6 Ocak 1978 tarihli Veri Koruma Yasasının L.27 maddesine göre, katılımcılar verilerine erişme ve verilerini düzeltme hakkına sahiptir. Hiçbir kişisel kimlik bilgisi, hiçbir sebeple üçüncü şahıslara verilmeyecektir.

Madde XII: Edebi ve sanatsal mülkiyet hakları

Edebi ve sanatsal mülkiyet haklarını düzenleyen kanunlar uyarınca, bu oyunda yer alan unsurların tamamen veya kısmen çoğaltılması ve temsili kesinlikle yasaktır. Tüm ticari markalar, tescilli ticari markalardır.

%d blogcu bunu beğendi: