Toluna topluluk kurallari ile ilgili onemli guncelleme!

topluluk paylasim kurallari ile ilgili haberler

Sevgili Uyelerimiz,

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, topluluk sayfamizda yer alan siyasi / ideolojik / dini sürtüşmeler nedeniyle topluluk ortamlarında gözle görülür bir düşüş olduğunu fark ettik. Bunun tekrar etmemek ve Toluna’nın güvenli ve arkadaş canlısı bir dijital topluluk olmasını sağlamak için, Toluna Türkiye topluluk sitesinde hiçbir siyasi, ideolojik veya dini görüşe izin vermeyeceğiz. Bu nedenle bu tür içerik paylasmaktan kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu nitelikteki herhangi bir içerik yayınlanırsa silinecektir.

Bu talebe uymayan herhangi bir uye bir uyarı alacak. Eğer ısrar ederse, maalesef, hesabını feshederek Şartlar ve Koşullarımız uyarınca hareket etmek dışında başka bir seçeneğimiz olmayacak.

Üye Davranış Kuralları:
Toluna, sesinizi duyurmak ve düşündüğünüz ürün ve hizmetlerin önde gelen sağlayıcılarını söylemenizi sağlayan çevrimiçi bir topluluktur. Toluna Sitesine veya topluluğumuza içerik yüklediğinizde ve yayınladığınızda, aşağıdaki kurallara uymanızı rica ediyoruz:

  • Nazik olun ve başkalarının fikirlerine saygı gösterin ve tüm üyeler için güvenli ve rahat bir ortamı destekleyen bir şekilde davranın.
  • Aşağıdakilerden hiçbirini yayınlamayın:
    • Yasadışı faaliyetleri veya siyasi, dini veya ideolojik inançları savunan materyaller.
    • Müstehcen, kaba, yasadışı, zararlı, aşağılayıcı, tehdit edici, taciz edici, taciz edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, yanlış, yanıltıcı veya başkasının mahremiyetine karşı istilacı olan kişisel saldırılar veya herhangi bir şey (yanlış anlaşılan “şakalar” dahil).

(…)
Bu Davranış Kurallarına uyulmaması üyelik hesabınızın feshedilmesine ve puanlarinizin kaybedilmesine neden olabilir.

Lütfen bu kararın sizi herhangi bir şekilde sansürlenmiş gibi hissettirmesine izin vermeyin. Aksine, bu kuralları yürürlüğe koyarak, topluluğun, orijinal olarak tasarlandığı gibi eğlenceli, ilgili ve ilham verici bir topluluğa dönüşeceğini umuyoruz: Herkesin paylaşabileceği güvenli bir yer  fark yaratabilir.
Platformunuzu, sizin için önemli olan görüşlerini saygılı bir şekilde paylaşarak dünyanızı etkilemek için kullanmaya devam edin ve sizi bunun için odullendirmeye devam edeceğiz.

Anlayışınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz,

Toluna Ekibi

%d blogcu bunu beğendi: