Samsung TV giftie

Sevgili Tolunacilar,

 

Samsung TV giftiemiz icin kazanma sansi artirilmistir. Nisan ayi icin TV ayi ilan edildi ve TV kazanma sansini artirmis bulunuyoruz.

♣ Nerede? https://tr.toluna.com/rewards

♣ Giftie nedir mi? 

Giftieler hediye piyangosu olup Toluna.com adresinde mevcuttur. Burada Gifties için puan toplayabilir veya Toluna’da arkadaşlarına gönderebilir veya Toluna’da olmayan arkadaşlarınıza e-posta ile gönderebilirsiniz. Hediyelik eşya, arkadaşlarınıza teşekkür etmek veya onlari düşündüğünüzü bildirmek için eğlenceli ve orijinal bir yöntemdir. İşte, eglenceli kısım: Bu giftilerin tamamı gerçek ürünler olabilir! Seçtiğiniz giftie gerçek olursa, Toluna gerçek ürünü birkaç hafta içinde kapınıza gönderecektir!Giftielere en az bizim kadar bayıldığınızı umuyoruz.

Tüm giftieler gerçek ürünler olma şansına sahiptir. Giftie’nizi satın aldıktan “Göster ” düğmesini tıklayarak gerçek bir ürünü kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, size ne hediye edildiğini ya da hangi Giftie’nin gerçekleştiğini takip edebileceğiniz bir Gifties kutusu da Profilinizde yer alacaktır. Giftie’mizi derhal kullanmazsaniz, profilinizdeki Gifties kutusunda her zaman bulabilirsiniz ve kazanan olup olmadiginizi görmek için her zaman tiklayabilirsiniz (Giftie basina bir defaya mahsus limit).

samsung-ue50ju6400-smart-tv-tp_7191224521174070653f.jpg

Simdiden bol sanslar diliyoruz!

Toluna Ekibi

%d blogcu bunu beğendi: