Sevgililer Günü Yarışması

Sevgili Tolunacılar,

Yaklaşmakta olan sevgililer gününü kutlamak için bir yarışma düzenlemek istiyoruz!

Katılmak için 1 – 12 Şubat tarihleri arasında Toluna.com üzerinde en unutulmaz Sevgililer günü hatıralarınızdan oluşan bir konu paylaşmak! Romantik, komik vb. kullanıcılarımız tarafından en çok ilgi gören Sevgililer günü paylaşımını yapan kullanıcılarımız puanlar ve giftieler kazanacaklar!

SEVGİLİLER GÜNÜ.PNG

Katılmak için:

  • 1 – 12 Şubat tarihleri arasında Toluna.com üzerinde en unutulmaz Sevgililer Günü Hatıranızla ilgili bir konu paylaşın*
  • Katılımınızı belirtmek için paylaştığınız konuya ”Toluna Sevgililer Günü: ….” başlığını verin
  • Konunuza paylaştığınız hatıranızla ilgili bir resim ekleyin
  • Konunuzu paylaşın! 12 Şubat’a kadar Konunuzun popülaritesini arttırmak için arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi Toluna’da size oy vermeleri için davet edin!

Şimdi neler kazanabileceğinizden bahsedelim…

Geçerli katılımda bulunan bütün kullanıcılar katılımlarından 1,000 kazanacaklar.

En popüler ve en beğenilen 3 paylaşım ise 10,000, 8,000 ve 5,000 puan kazanacaklar.

Dahası, özel bonus olarak katılımda bulunan rastgele seçilecek olan 20 kullanıcımıza Giftie çekilişi armağan edeceğiz.

Hemen Toluna.com’a girin ve konunuzu oluşturun!

Bol Şans!
Toluna Ekibi

 

*Yarışma kuralları: Yalnızca Türkiye için geçerlidir. Kullanıcı başına bir konuyla sınırlıdır. Katılımın kabul edilmesi için paylaşılan konunun başlığı ‘Toluna Sevgililer Günü’ olmalı ve konuya uygun bir fotoğraf içermelidir. Paylaşımın 1-12 Şubat tarihleri arasında yapılmış olması gerekmektedir. Kullanıcılar en fazla 11,000 puana kadar ödüllendirilirler. Geçerli katılımda bulunan kullanıcılara 1,000 kaliteli içerik puanı verilecektir. 10,000, 8,000 ve 5,000 puan bonusları yarışma süresince en çok oy/yorum alan içerik sahibi 3 kullanıcıya 17 Şubat tarihine kadar hesaplarına direkt olarak eklenecektir. Yarışma sadece ‘konu’ içeriğini kapsar. Mini-anket, değerlendirme ve düello paylaşımları kabul edilmeyecektir. Paylaşımlar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar. Toluna Kullanım Koşullarının ihlali durumunda ihlal eden kullanıcının Toluna hesabı kapatılabilir. 

%d blogcu bunu beğendi: