Bir Özçekim yapın ve 15,000 puan kazanın!

 

 

Sevgili Üyelerimiz,

Yeni yıl geldi büyük neşe getirdi. Bu mutluluğu tüm dünyaya yaymaya ne dersiniz? O zaman kocaman gülümsemenizle bir ”selfie” veya özçekim yaparak Toluna Instagram ve Twitter yarışması  #TolunaHappy’de paylaşın! Her zaman olduğu gibi biri Instagram biri Twitter’dan olmak üzere iki üyemiz 15,000 puan kazanacaklar.

mutluluk.png

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna Instagram hesabımızı takip etmek
  • Kocaman gülümsemenizle bir özçekim yapmak
  • Fotoğrafınızı Instagram (veya Twitter) üzerinden paylaşıp #TolunaHappy olarak etiketlemek
  • Unutmayın kazanabilmek için hesabımızı takip ediyor olmanız gerekiyor. Twitter hesabımız: @Toluna

Bu yarışma yalnızca Twitter ve Instagram üzerinden yapılacaktır. Katılımcıların fotoğraflarını 1 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında yayınlamaları gerekmektedir.

 

Aralık ayında TolunaParty etiketiyle yapılan Instagram yarışmasının kazananı @gillian.tv, ve Twitter yarışmasının kazananı @msoriat‘ı gururla sunarız. Her ikiside 15,000 puan kazandılar. Harika paylaşımları için kendilerine teşekkür ediyoruz !
INSTAGRAM KAZANANI

gillian.tv IG winner.png

TWITTER KAZANANI

msoriat TW winner.png

Katılımcılarımıza #TolunaHappy’de bol şans diliyoruz. Paylaşımlarınızı görmek için can atıyoruz!

 

Twitter’da ya da Instagram’da görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 6 Şubat 2016 günü saat 17:00 EST’de  rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

 

 

%d blogcu bunu beğendi: