15,000 puan kazanmak için bizimle beraber partiye katılın!

15,000 puan kazanmak için bizimle beraber partiye katılın!

 

Sevgili Üyeler,

Bir tatil partisine katılma niyetiniz var mı? Bir tatil partisi düzenleme planınız var mı? Biz de davet edilmek istiyoruz. Katıldığınız ya da düzenlediğiniz partinin, dekorunun, insanlarının fotoğrafını çekip Instagram ve Twitter yarışmamızla ilişkilendirin: #TolunaParty. Her zamanki gibi 15,000 puan kazanan iki kişi olucak – bir kişi Instagram’dan diğeri ise Twitter’dan seçilecek.Instagram_Party TR

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna hesabımızı katıldığınız platforma göre Instagram ya da Twitter‘dan takip etmek
    Katıldığınız ya da düzenlediğiniz partinin, dekorunun, insanlarının fotoğrafını çekip ve parti ilişkili hale getirin.
  • Fotoğrafınızı #TolunaParty olarak etiketlemek
  • Katılabilmek için hesabımızı Instagram ve Twitter’da @Toluna olarak takip ediyor olmanız gerekiyor.

Bu yarışma Instagram & Twitter’a özgüdür. Katılmak için fotoğrafınızı 1 Aralık ve 31 Aralık arasında paylaşmanız gerekmektedir.

#TolunaAile etiketiyle yapılan yarışmamızın yüzlerce harika paylaşım arasından kazananı @ssinkid ve Twitter yarışmasının kazananı @brydie_adams ‘ı gururla sunarız. Her ikisi de 15,000 puan kazandılar. Tebrikler!

Tüm katılımcılara yeni yarışmamız #TolunaParty’de bol şans dileriz! Paylaşımlarınızı görmek için can atıyoruz!

Twitter’da ya da Instagram’da görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 6 Ocak 2016 günü saat 17:00 EST’de rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

 

 

%d blogcu bunu beğendi: