Muziğinizi bizimle paylaşın ve 15,000 puan kazanmaya hak kazanın!

Merhabalar,

Ne dinliyorsunuz? Bilmek istiyoruz! Albümün, şarkının ya da dinlediğiniz radyonun ve hatta bulunduğunuz konserin fotoğrafını çekin ve Instagram ve Twitter yarışmamıza katılın : #TolunaMusic! Her zamanki gibi 15,000 puan kazanan iki kişi olucak – bir kişi Instagram’dan diğeri ise Twitter’dan seçilecek.

Instagram_Music TR

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

*@Toluna Instagram ya da Twitter hesabımızı takip etmek
*Dinlemekte olduğunuz müziğin fotoğrafını veya ekran görüntüsünü ya da katılmış olduğunuz konserin fotoğrafını çekin.
*Fotoğrafınızı #TolunaMusic olarak etiketlemek

Katılabilmek için hesabımızı Instagram ve Twitter’da @Toluna olarak takip ediyor olmanız gerekiyor

Bu yarışma Instagram & Twitter’a özgüdür. Katılmak için fotoğrafınızı 1 Ekim ve 30 Ekim arasında paylaşmanız gerekmektedir.

twitter winnerinstagram winner _beertardelli

‪#‎TolunaFriendsl! etiketiyle yapılan yarışmamızın yüzlerce harika paylaşım arasından kazananı @beertardelli ve Twitter yarışmasının kazananı @Hellen_JCooper ‘yu gururla sunarız. Her ikisi de 15,000 puan kazandılar. Tebrikler!

Tüm katılımcılara yeni yarışmamız #TolunaMusic ’de bol şans dileriz! Paylaşımlarınızı görmek için can atıyoruz!

Twitter’da ya da Instagram’da görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 5 Kasım 2015 günü saat 17:00 de rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

%d blogcu bunu beğendi: