Arkadaşlarınızı bizimle paylaşın ve 15,000 puan kazanma şansına sahip olun!

Merhaba Sevgili Tolunacılar,

Arkadaşınızı ya da arkadaşlarınızı bize gösterin! En iyi arkadaşınızla (insan veya hayvan) selfie çekin ve yeni Instagram ve Twitter yarışmamıza katılın: #TolunaFriends! Her zamanki gibi 15,000 er puan kazanacak iki talihli olucak – Bir kişi Instagram’dan diğer kişi ise Twitter’dan seçilecek.

Toluna_BestFriend_TR

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna Instagram hesabımızı takip etmek
  • Arkadaşınızla veya arkadaşlarınızla beraber olduğunuz bir fotoğrafı seçin ve Twitter ya da Instagram’da paylaşın
  • Fotoğrafınızı  #TolunaFriends olarak etiketlemek
  • Katılabilmek için hesabımızı Instagram ve Twitter’da @Toluna olarak takip ediyor olmanız gerekiyor

Bu yarışma Instagram & Twitter’a özgüdür. Katılmak için fotoğrafınızı 1 Eylül ve 30 Eylül arasında paylaşmanız gerekmektedir.

1

2

#TolunaTravel! etiketiyle yapılan Instagram yarışmasının yüzlerce harika paylaşım arasından kazananı @flysilviafly ve Twitter yarışmasının kazananı @conleo54 ‘yu gururla sunarız. Her ikisi de 15,000 puan kazandılar. Tebrikler!

Tüm katılımcılara yeni yarışmamız #TolunaFriends!’de bol şans dileriz! Paylaşımlarınızı görmek için can atıyoruz!

Toluna’da, Twitter’da ve Instagram’da görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 8 Ekim 2015 günü saat 17:00 de rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

%d blogcu bunu beğendi: