#TolunaBooks’la 15.000 Puan kazanma şansını yakalayın!

Merhabalar Sevgili Tolunacılar,

Aranızda kitap kurdu olan var mı? Yada yaz tatili için elinize yeni bir kitap mı geçti? Öyleyse Haziran ayının Instagram ve Twitter yarışması: #TolunaBooks’a katılın ve bize ne okuduğunuzu veya en sevdiğiniz kitabı gösterip 15.000 puan kazanma şansını yakalayın! Her zaman olduğu gibi biri Instagram diğeri Twitter kullanıcısı olan toplamda iki kullanıcımız yarışmamızdan 15,000 puan kazanacak.

Instagram Toluna Books_TR

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna Instagram hesabımızı takip etmek
  • Fotoğrafınızı Instagram (veya Twitter) üzerinden paylaşıp #TolunaBooks olarak etiketlemek
  • Unutmayın kazanabilmek için hesabımızı takip ediyor olmanız gerekiyor. Twitter hesabımız: @Toluna

Bu yarışma yalnızca Twitter ve Instagram üzerinden yapılacaktır. Katılımcıların fotoğraflarını 1 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında yayınlamaları gerekmektedir.

Mayıs ayında TolunaDinner etiketiyle yapılan Instagram yarışmasının kazananı @saretta1979, ve Twitter yarışmasının kazananı @LisbethGludyu gururla sunarız. Her ikiside 15,000 puan kazandılar. Sevimli paylaşımları için kendilerine teşekkür ediyoruz !

Instagram Kazananı

instagram winner
Twitter Kazananı

twitter winner

Tüm katılımcılara yeni yarışmamız #TolunaBooks’da bol şans dileriz! Paylaşımlarınızı görmek için can atıyoruz!

Toluna’da, Twitter’da ve Instagram’da görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 6 Temmuz 2015 günü rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

%d blogcu bunu beğendi: