#TolunaDinner’la 15,000 puan kazanma şansını yakalayın!

Merhabalar Sevgili Kullanıcılarımız,

Mayıs ayının Instagram ve Twitter yarışması: #TolunaDinner’la karşınızdayız ! Her zaman olduğu gibi biri Instagram diğeri Twitter kullanıcısı olan toplamda iki kullanıcımız yarışmamızdan 15,000 puan kazanma şansını yakalayacak.

Instagram Toluna Dinner_TR

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna Instagram hesabımızı takip etmek
  • Yaratıcılığınızı ve istediğiniz materyalleri kullanarak ”Toluna” yazmak ve fotoğraflamak – boyalarla, şekerlemelerle, aklınıza gelen her şekilde!
  • Fotoğrafınızı Instagram (veya Twitter) üzerinden paylaşıp #TolunaDinner olarak etiketlemek
  • Unutmayın kazanabilmek için hesabımızı takip ediyor olmanız gerekiyor. Twitter hesabımız: @Toluna

Bu yarışma yalnızca Twitter ve Instagram üzerinden yapılacaktır. Katılımcıların fotoğraflarını 1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında yayınlamaları gerekmektedir.

Mart ayında TolunaFit etiketiyle yapılan Instagram yarışmasının kazananı @quelladeimuffin , ve Twitter yarışmasının kazananı @KatrienHeroyu gururla sunarız. Her ikiside 15,000 puan kazandılar. Sevimli paylaşımları için kendilerine teşekkür ediyoruz !
INSTAGRAM KAZANANI
Instagram winner
TWITTER KAZANANI

twitter winner

Tüm katılımcılara yeni yarışmamız #TolunaDinner’da bol şans dileriz!

Yakında görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 5 Haziran 2015 günü rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

%d blogcu bunu beğendi: