#LoveToluna ile Yaratıcılığınızı Sergileyin, 15,000 Puan Kazanın

Merhabalar Sevgili Kullanıcılarımız,

İşte yaratıcılığınızı ve Toluna aşkınızı gösterebileceğiniz yeni Instagram ve Twitter yarışmamız: #LoveToluna ! Her zaman olduğu gibi biri Instagram diğeri Twitter kullanıcısı olan toplamda iki kullanıcımız yarışmamızdan 15,000 puan kazanma şansını yakalayacak.

Instagram TolunaLove_TR

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna Instagram hesabımızı takip etmek
  • Yaratıcılığınızı ve istediğiniz materyalleri kullanarak ”Toluna” yazmak ve fotoğraflamak – boyalarla, şekerlemelerle, aklınıza gelen her şekilde!
  • Fotoğrafınızı Instagram (veya Twitter) üzerinden paylaşıp #LoveToluna olarak etiketlemek
  • Unutmayın kazanabilmek için hesabımızı takip ediyor olmanız gerekiyor. Twitter hesabımız: @Toluna

Bu yarışma yalnızca Twitter ve Instagram üzerinden yapılacaktır. Katılımcıların fotoğraflarını 1 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında yayınlamaları gerekmektedir.

Aralık ayında TolunaFit etiketiyle yapılan Instagram yarışmasının kazananı @ds_marti, ve Twitter yarışmasının kazananı @ciguenho ‘yi gururla sunarız. Her ikiside 15,000 puan kazandılar. Sevimli paylaşımları için kendilerine teşekkür ediyoruz !

Instagram Kazananı

Instagram winner

Twitter Kazananı

twitter winner

Tüm katılımcılara yeni yarışmamız #LoveToluna’da bol şans dileriz!

Yakında görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 5 Mart 2015 günü rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

%d blogcu bunu beğendi: