#TolunaCelebrate ‘le Yeni Yılı Kutlarken 15,000 puan kazanın!

Merhabalar Sevgili Tolunacılar,

Toluna Ekibi olarak çoktan yılbaşı hazırlıklarına başladık. Herkesin birbirine armağanlar sunduğu bu dönemde bizde Toluna olarak yeni Instagram yarışmamız #TolunaCelebrate ‘e katılacak olan dört şanslı kullanıcımızı 15,000er puanla ödüllendirmeye karar verdik. Her zamanki gibi iki Instagram, iki Twitter kullanıcımız 15,000 puan kazanacaklar.

Instagram_TolunaCelebrate_TR[1]

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna Instagram hesabımızı takip etmek
  • Kutlamalarınızın bir fotoğrafını paylaşmak ve #TolunaCelebrate olarak etiketlemek
  • Twitter kullanıyor musunuz? @Toluna Twitter hesabımızı takip edin ve fotoğrafınızı bize #TolunaCelebrate etiketiyle tweet atın, Twitter kazananı olma şansını yakalayın!

Unutmayın,  bu sefer dört kazananımız olacak – iki Twitter, iki Instagram takipçimiz.

Bu yarışma yalnızca Twitter ve Instagram üzerinden yapılacaktır. Katılımcıların fotoğraflarını 1 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında yayınlamaları gerekmektedir.

Kasım ayında TolunaBFF etiketiyle yapılan Instagram yarışmamızın kazananı ChristieRoset, ve Twitter yarışmamızın kazananı Beatriznikki ‘yi gururla sunarız. Her ikiside 15,000 puan kazandılar. Sevimli paylaşımları için kendilerine teşekkür ediyoruz !

Instagram Kazananı

dog

Twitter Kazananı

cat

Tüm katılımcılara yeni yarışmamız #TolunaCelebrate’te bol şans dileriz!

Yakında görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 6 Ocak 2015 günü rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

%d blogcu bunu beğendi: