Toluna Pets Instagram Yarışmamızda 15,000 Puan Kazanın !

Merhaba Sevgili Tolunacılar,

Evcil dostlarınız, şimdi yeni #TolunaPets etiketiyle katılabileceğiniz Instagram yarışmamızda 15,000 puan kazanmanıza yardımcı olabilirler!

Instagram_Nov_EN

Katılmak çok basit, yapmanız gereken:

  • @Toluna Instagram hesabımızı takip etmek
  • Evcil dostunuzun bir fotoğrafını paylaşmak ve #TolunaPets olarak etiketlemek
  • Twitter kullanıyor musunuz? @Toluna Twitter hesabımızı takip edin ve fotoğrafınızı bize #TolunaPets etiketiyle tweet atın, Twitter kazananı olma şansını yakalayın!

Unutmayın,  yalnızca iki kazanan olacak – bir Twitter, bir Instagram takipçimiz.

Bu yarışma yalnızca Twitter ve Instagram üzerinden yapılacaktır. Katılımcıların fotoğraflarını 1 Kasım – 30 Kasım Tarihleri arasında yayınlamaları gerekmektedir.

Ekim ayında TolunaBFF etiketiyle yapılan Instagram yarışmamızın kazananı Testadilana, ve Twitter yarışmamızın kazananı MarianaJacobini ‘yi gururla sunarız. Her ikiside 15,000 puan kazandılar. Tebrikler!

Instagram Kazananı

repost

Twitter Kazananı

twitterbff

Tüm katılımcılara bol şans dileriz!

Yakında görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Yarışma Kuralları: Kazananlar 3 Aralık 2014 günü rastgele seçilecektir. Katılabilmek için kuralları takip ettiğinizden emin olunuz. Katılımcıların kazandıkları puanları alabimeleri için Toluna hesapları olması, yoksa yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Puanlar yarışma bittikten sonra 5 gün içerisinde kazananların hesaplarına işlenecektir. Kazananlar Instagram ve Twitter hesaplarında kazandıklarına dair uyarılacaklardır. Paylaşılan fotoğraflar ve mesajlar küfür, taciz, tehdit, müstehcen içerik, iftira, gerçek dışı, yanıltıcı ve başlakarının gizlilik haklarına zarar verecek hiçbir dil ve mana içermemelidir. Toluna yukarıda belirtilen kuralların herhangi bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesi mesajları gözden geçirmek ve puanları alıkoymak hakkını saklı tutar.

 

%d blogcu bunu beğendi: