Tr.Toluna.com’un Yeni Yüzü

Merhaba sevgili Tolunacılar,

Geçtiğimiz günlerde, sizin de fark etmiş olduğunuz üzere Toluna yeni bir yüze kavuştu ve bir takım yeniliklerle buluştu. İşte bu enfes yeniliklerden bazıları:

Sitede Gezinmek için Yepyeni Bir Yöntem

Artık Toluna’yı iki yeni açılan menü sayesinde kolaylıkla keşfetmeniz mümkün! Keşfedin menüsüne tıklayarak Ödül Butiği’nde alışveriş yapın, yeni içerikleri keşfedin, paylaşımlarda bulunun… Her sayfanın sağ üst kısmında buluna İçerik Yaratın seçeneğine tıklayarak istediğiniz an içerik yaratmaya başlayın.

Image

Anketlere tıklayarak Anket Merkezi’ne ulaşın, sponsorlu içeriklere katılın, profil anketlerinizi tamamlayın ve puan kazanmanız için gereken her şeyi burada keşfedin!

Image

Çok Daha Zengin Bir Ödül Butiği

Çiçeği burnunda Ödül Butiği’ne hepiniz hoş geldiniz! Burada ödüllere, mevcut Ödül Çekilişleri’ne, Giftie’lere ve kazananların listesine hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz. Ya da dilerseniz, biraz “vitrinlerimizi gezmek” ve önceki talihlilerin kim olduğunu keşfetmek üzere biraz zamanınız varsa, her kategorinin sol kısmında bulabileceğiniz mavi oklara tıklayarak mevcut olan tüm seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Image

Umarız bu yenilikleri en az bizim kadar beğenmişsinizdir.

En kısa zamanda sitede görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

%d blogcu bunu beğendi: