Haftanın Gözdesi: “Canınız kuruyemiş çekerse…”

Haftanın Gözdesi’yle huzurlarınızdayız! Hem de bu kez bambaşka bir GÖZDE ile!

Bu haftamızın gözdesi Emirbiliya!

many-thumbs-up

Kendisine Toluna özel teşekkürlerini sunmak istiyoruz!

Çünkü, görünüşe göre Emirbiliya kullanıcı adlı değerli üyemiz, geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Toluna’da Kaliteli İçerik Yaratmanın İpuçları başlıklı yazımızı okumuş ve çok iyi irdelemiş. En nihayetinde ortaya Toluna’da bakmaya doyamadığımız görsel öğeli, kısa, öz ve zengin bir içerik çıkmış. Kendisine duyarlılığından ve nezaketinden dolayı teşekkür ediyoruz. Toluna’ya renk katıyorsunuz Emirbiliya!

Image

Bu harika içeriğe gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Değerli üyemiz Emirbiliya‘e 5000 puanı doya doya harcamasını diliyoruz.Katılım gösteren diğer tüm üyelerimize de teşekkür ediyor, Toluna’yı Toluna yaptığınız için hepinize her zamanki gibi minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, Toluna Türkiye Blog Sayfası’nda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!
Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konuyu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.
Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.
“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.
%d blogcu bunu beğendi: