Toluna’da Kaliteli İçerik Yaratmanın İpuçları

Merhaba sevgili üyelerimiz,

Bazılarınızın da zaten bildiği gibi Toluna, zengin mini-anket, konu, değerlendirme ve düello içerikleri yaratan üyelerini her gün bonus puanla ödüllendiriyor.

ANRGFH

İşte size Toluna Ekibi’nden içerik yaratarak ödüllendirilmeniz için birkaç tüyo:

Her zaman bir görsel öğe ekleyin: İster video, ister fotoğraf; yeter ki Toluna içeriğinizde görsel bir öğe bulunsun. Hali hazırda içeriğinize uygun bir fotoğraf ya da video yok mu? Hiç önemli değil, fotoğraf makinası ya da kamera simgesine tıklayın, karşınıza çıkan binlerce harika kareden birini içeriğinize hemen ekleyin.

 Image

İmla ve yazım hatalarınızı düzeltin: İçeriklerinizi paylaşmadan önce, birkaç saniyenizi paylaşmak üzere olduğunuz şeyi bir kez okumaya ayırın ve kendi küçük yazım denetimizi yapın. Unutmayın, içerikleriniz sizin hakkınızda çok şey söyler…

Yeni fikirler, yeni konular: Bu sabah ilginç bir haber manşeti mi gözünüze çarptı mı? Bu hafta merakla takip ettiğiniz bir etkinlik mi var? Yaratın mini-anketinizi, konunuzu, değerlendirmenizi veya düellonuzu; paylaşın Topluluk’la. Toluna yerinde ve zamanında yapılan muhabbetleri her zaman sevmiştir.

Diğer Tolunacılarla etkileşim içinde olun: Diğer üyeler içeriklerinize oylar yolluyor ve yorumlar mı yapıyor? Profil duvarlarına bir “Teşekkür” mesajı bırakın ya da zaman ayırıp yaptıkları yorumlara yanıt verin ki muhabbet olsun! Haliyle ilginç bir içerik söz konusu olduğunda, ne kadar kalabalık, o kadar iyi!..

Umarız bu tüyolar Toluna sitesinde ya da mobil uygulamasında bir sonraki paylaşımlarınızı yaparken size yardımcı olur.

Yeni içeriklerinizi görmeyi sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

Sitede görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

%d blogcu bunu beğendi: