Haftanın Gözdesi: “Türk Sinemasının Efsane İkilileri”

Haftanın Gözdesi’nden herkese merhaba!

Bu hafta da yine keyifli bir içerikle huzurlarınızdayız…

Image

Haftamızın Gözdesi b.erenn, Türk sineması tarihinin klasikleşmiş, birbirini tamamlayan, birlikte seyretmekten zevk aldığımız en iyi oyuncu ikililerinden hangisini daha çok takdir ettiğimizi sormuş, biraz nostalji yaratmış Toluna’da bu hafta…  Toluna Ekibi olarak b.erenn‘e bizi bu hoş soruyla eski zamanlara götürüp gülümsettiği için teşekkür ediyoruz. (Ancak belirtmek isteriz ki böyle bir içerik bu ölümsüz sanatçıların resmi ile çok daha anlamlı olurdu.)

Image

İçeriğe gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Değerli üyemiz b.erenn‘e 5000 puanı doya doya harcamasını diliyoruz.

Katılım gösteren diğer tüm üyelerimize de teşekkür ediyor, Toluna’yı Toluna yaptığınız için hepinize her zamanki gibi minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, Toluna Türkiye Blog Sayfası’nda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!
Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.
Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.
“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.
%d blogcu bunu beğendi: