Haftanın Gözdesi: “Yarın Manşet Olacağınızı Bilseniz…”

Kısa bir uzatma süresinin ardından Haftanın Gözdesi’ne kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Yine anlamlı bir gözde içerikle karşınızdayız

Haftamızın Gözdesi uzun bir süredir Tolunacıların gönlünde taht kurmayı başarmış, sadık bir üyemiz: SULTANLAR! Kendisini Toluna Ekibi olarak gönülden tebrik ediyor ve Toluna’ya her gün başka bir güzellik kattığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

SULTANLAR, düşündürücü ve keyifli bir soru yöneltmiş bu kez Tolunacılara…

İşte o gözde soru:

” Yarın sabah bütün gazete manşetlerinin sizden söz edeceğini bilseniz, haberin ne olmasını isterdiniz? “

Image

Yanıtlarsa tam bir harika! İşte bazıları:

Atılay46 : Ünlü şair Atılay son yazdığı Atatürk şiirleri adlı kitabıyla, şu anda en çok satanlar listesinde 1 numaraya yerleşti. Eleştirmenler şimdiye kadar yazılmış en güzel Atatürk Şiirleri kitabı olduğunda hemfikir.

dolaress ”Bu yıl 86.’sı düzenlenen Oscar Ödüllerinde Türk yönetmen ”Savaşın Ağlayan Çocukları” adlı filmiyle En İyi Yabancı Film Oscar’ının sahibi oldu. Oscar kazanan ilk Türk yönetmen olarak tarihe geçti.”

İlhanErcanBüyük deha gene insanlığı şoka uğrattı. 🙂 Çok abarttık 🙂

Üyemiz SULTANLARa bu zengin içerik için teşekkür ediyor, 5000 puanı doya doya harcamasını diliyoruz.

İçeriğe gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gözdemiz SULTANLAR‘a ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’yı Toluna yaptığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, Toluna Türkiye Blog Sayfası’nda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: