Toluna Instagram Sevgililer Günü Yarışması: 10.000 Puan Kazanma Şansı

Hepinize Toluna’nın Yeni Yılda Aldığınız Kararlar konulu Instagram (#TolunaResolution) yarışmasına katıldığınız için teşekkür ederiz. Kendiniz için aldığınız kararlar gerçekten takdire şayan, hepinize bu yolda bol şans diliyoruz, umarım hepsini gerçekleştirirsiniz birer birer.

İşte şanslı kazananımız ve fotoğrafı: Jopfoh

Image

Kendisini Toluna olarak tebrik ediyoruz.

Ve şimdi… Çok sevdiğiniz birinin ya da bir şeyin fotoğrafını çekerek 10.000 puan kazanmak ilginizi çekmez miydi?

Image

O halde buyurun bir sonraki Instagram yarışmamızın detayları:

valentines-day-TR

– Instagram’da @Toluna’yı takip edin

Aşk‘ı kutlarken bir fotoğraf çekin ve Instagram’a yükleyin

– Çekmiş olduğunuz bu fotoğrafı #TolunaLove olarak etiketleyerek şansınızı deneyin

Bu yarışma Instagram’a özel olup, paylaşımların 1-15 Şubat 2014 tarihleri arasında (saat 14.00’e kadar) gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tüm katılımcılara bol şans diliyoruz!

En kısa zamanda görüşmek üzere,

Sevgiyle kalın.

Toluna Ekibi

*Kurallar : Kazanan 15 Şubat 2014 tarihinde saat 15.00’da belirlenecek ve bu şanslı kişiden tabii ki yarışmanın gerekliliklerini yerine getirmesi beklenecektir; talihlinin Toluna.com hesabı olması ya da puanları alabilmek için bir Toluna hesabı açması gerekecektir. Puanlar, 17 Şubat 2014 günü saat 17.00’da doğrudan şanslı üyemizin hesabına aktarılacaktır.  Kazanan kişi aynı zamanda Instagram’da paylaştığı fotoğraf üzerinden de bilgilendirilecektir. Paylaşımlar açık seçik, rencide edici, küfürlü, reklam içerikli, gerçeğe aykırı, yanlış yönlendirici, özel hayatı ihlal eden hiçbir yorum ve anlam içermemelidir. Toluna tüm paylaşımların içeriğini denetleme ve gerekirse, yukarıdaki kuralları ihlal eden üyenin kazandığı bonus puanları geri alma hakkını saklı tutar. 

%d blogcu bunu beğendi: