Haftanın Gözdesi : “Geleceğimizi Lavaboya Dökmeyelim”

Image

Haftanın Gözdesi’nden hepinize selamlar, sevgili Tolunacılar!Bu haftamızın Gözde’si “kızartmalarda kullanıldıktan sonra lavaboya dökülen bitkisel yağların müthiş bir su kirlenmesine yol açtığı ve sadece 1 litresinin 1 milyon metreküp suyu kirletebildiği” gerçeğinden yola çıkar Tolunacılara çok yerinde bir nasihatta bulunmak isteyen sevgili By-Furkan!

Değerli üyemizi Toluna Ekibi olarak tebrik ediyor ve Toluna’ya ve Tolunacılara değer verdiği için kendisine gönülden teşekkür ediyoruz.

İşte By-Furkanın yarattığı o Konu:

Image

İşte bu başarılı içeriğe verilen yanıtlardan bazıları:

fsdf

fdf

dfsdfd

Üyemize sahip olduğu ve yarattığı duyarlılıktan dolayı tebrik ediyor, 5000 puanı doya doya harcamasını diliyoruz.

İçeriğe gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Değerli By-Furkan‘a ve tabii ki katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’yı Toluna yaptığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, Toluna Türkiye Blog Sayfası’nda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: