Haftanın Gözdesi : “Düğünlerin Olmazsa Olmazı”

ImageKısa bir aradan sonra Haftanın Gözdesi’ne kaldığımız yerden devam ediyoruz ve yine keyifli bir gözde içerikle karşınızdayız.

Haftamızın Gözdesi düğün geleneklerimize tatlı bir göndermede bulunarak gönlümüzü kazanan üyemiz sudeci! Değerli üyemizi Toluna Ekibi olarak tebrik ediyor ve Toluna’ya keyif verdiği için kendisine teşekkür ediyoruz.

sudeci, düğün gelenekleri illere göre farklılık gösterse de herkesin bildiği ve uyguladığı değişmeyen bazı keyifli adetlere dikkat çekmek istemiş, işte sudeci‘nin hazırladığı o mini-anket:

Image

Üyemize bu neşeli zengin içerik için teşekkür ediyor, 5000 puanı doya doya harcamasını diliyoruz.

İçeriğe gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gözdemiz sudeci‘ye ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’yı Toluna yaptığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, Toluna Türkiye Blog Sayfası’nda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: