10,000 Puanlık Yeni Yıl Instagram Yarışması

Sevgili üyelerimiz,

Hepinize Toluna’nın tatil konulu Instagram  (#tolunaholidays) yarışmasına katıldığınız için teşekkür ederiz. Tüm o harika kutlamalarınızı ve rengarenk dekorlarınızı görmekten gerçekten büyük keyif aldık.

İşte şanslı kazananımız  : silvysound

2014 yılı yepyeni yarışmaların yılı olacak.

Bir sonraki Instagram yarışmamızın detayları ise şöyle:

Image

Katılmak için* hemen:

  1. Instagram’da @Toluna ‘ yı takip edin
  2. Instagram profilinizde yeni yılda aldığınız kararları ve bu uğurda neler yaptığınızı anlatan bir fotoğraf paylaşın
  3. Ve paylaştığınız bu fotoğrafta hashtag olarak “ #TolunaResolution” başlığını kullanın

Bu yarışma Instagram’a özel olup, paylaşımların 6-15 Ocak 2014 tarihleri arasında (saat 14.00’e kadar) gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tüm katılımcılara bol şans diliyoruz!

En kısa zamanda görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Kurallar : Kazanan 15 Ocak 2014 tarihinde saat 15.00’da belirlenecek ve bu şanslı kişiden tabii ki yarışmanın gerekliliklerini yerine getirmesi beklenecektir; talihlinin Toluna.com hesabı olması ya da puanları alabilmek için bir Toluna hesabı açması gerekecektir. Puanlar, 17 Ocak 2014 günü saat 17.00’da doğrudan şanslı üyemizin hesabına aktarılacaktır.  Kazanan kişi aynı zamanda Instagram’da paylaştığı fotoğraf üzerinden de bilgilendirilecektir. Paylaşımlar açık seçik, rencide edici, küfürlü, reklam içerikli, gerçeğe aykırı, yanlış yönlendirici, özel hayatı ihlal eden hiçbir yorum ve anlam içermemelidir. Toluna tüm paylaşımların içeriğini denetleme ve gerekirse, yukarıdaki kuralları ihlal eden üyenin kazandığı bonus puanları geri alma hakkını saklı tutar. 

%d blogcu bunu beğendi: