Haftanın Gözdesi : Giresun Belediyesi Sokak Kütüphanesi “

Haftanın Gözdesi’nden herkese selamlar!

Harika bir gözde içerikle yeniden karşınızdayız yine bu hafta da!

Haftamızın Gözdesi son zamanlarda Toluna’ya renk veren üyelerimizden rehperson! Değerli üyemizi Toluna Ekibi olarak tebrik ediyor ve Toluna’yı anlamlı kıldığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Gelelim gözde içeriğimize…

Image

rehperson çoğumuzun bihaber olduğu ancak Giresun Belediyesi tarafından şehirdeki kitap meraklılarını bir araya getirmek, birbirleriyle tanışmalarına vesile olmak ve insanları kitap okumaya teşfik etmek üzere gerçekleştirilmiş harika bir projeye dikkat çekmiş ve sormuş :

“Sizce böyle bir çalışma işlevini yerine getirebilir mi?

İnsanlar bundan faydalanır mı?

Siz olsanız sokakta kitap okur musunuz?”

 Üyemize bu farkındalık ve yarattığı bu zengin içerik için teşekkür ediyor, Giresun Belediyesi‘ni yse bu sevimli proje için gönülden tebrik ediyoruz.

İçeriğe gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gözdemiz rehperson‘a ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’yı anlamlı kıldığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Haftanın Gözdesi programına Ocak 2014’e kadar küçük bir ara vermiş olup, bu tarihten itibaren kaldığımız yerden gözde avına devam edeceğiz. Bilginize…

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: