Instagram yarışmamıza katılın, 20,000 puan kazanma fırsatı yakalayın!

Hepinize Instagram yarışmalarımıza gösterdiğiniz için teşekkür ediyoruz. 
Hazır her yer kardan bembeyazken, yeni yıl hazırlıkları çooktan başlamışken, yeni bir yarışmanın zamanı diye düşündük! 🙂

İşte yeni Instagram yarışmamıza ait detaylar :

fgfg 

Katılmak için* hemen:

  1. Instagram’da @Toluna ‘ yı takip edin
  2. Instagram profilinizde yeni yıla nasıl hazırlandığınızı anlatan bir fotoğraf paylaşın
  3. Ve paylaştığınız bu fotoğrafta hashtag olarak “#Tolunaholidays” başlığını kullanın

Bu yarışma Instagram’a özel olup, paylaşımların 13-26 Aralık 2013 tarihleri arasında (saat 14.00’e kadar) gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tüm katılımcılara bol şans diliyoruz!

En kısa zamanda görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

*Kurallar : Kazanan 26 Aralık 2013 tarihinde saat 15.00’da belirlenecek ve bu şanslı kişiden tabii ki yarışmanın gerekliliklerini yerine getirmesi beklenecektir; talihlinin Toluna.com hesabı olması ya da puanları alabilmek için bir Toluna hesabı açması gerekecektir. Puanlar, 27 Aralık 2013 Pazartesi günü saat 17.00’da doğrudan şanslı üyemizin hesabına aktarılacaktır.  Kazanan kişi aynı zamanda Instagram’da paylaştığı fotoğraf üzerinden de bilgilendirilecektir. Paylaşımlar açık seçik, rencide edici, küfürlü, reklam içerikli, gerçeğe aykırı, yanlış yönlendirici, özel hayatı ihlal eden hiçbir yorum ve anlam içermemelidir. Toluna tüm paylaşımların içeriğini denetleme ve gerekirse, yukarıdaki kuralları ihlal eden üyenin kazandığı bonus puanları geri alma hakkını saklı tutar. 

%d blogcu bunu beğendi: