Haftanın Gözdesi : ” Babasının kollarını ve ağzını çizmeyi unutan Mehmet “

Haftanın Gözdesi’nden hepinize merhabalar!

Bu haftanın Gözdesi son zamanlarda yarattığı içeriklerin zenginliğiyle göze çarpan üyelerimizden ilke99! Kendisini Toluna Ekibi olarak tebrik ediyor ve Toluna’yı varlığınızla daha güzel kıldığınız için size teşekkür ediyoruz.

Gözdemiz içeriğinde, ülkemizin önde gelen ve en can yakan problemlerinden biri olan “aile içi şiddet”e gönderme yaparak gerçek olduğunu belirttiği kısa ve öz bir diyalog paylaşmış bizlerle.

Buyurun o gözde içerik :

Image

“- Resimde babanın kollarını ve ağzını unutmuşsun Mehmet?
– Annemi dövmesin, ona küfür etmesin diye, öğretmenim…”

Mehmet her neredeyse, sevgiyle alnından öpüyoruz.

Değerlendirme’ye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Duyarlı üyemiz ilke99‘a ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’yı anlamlı kıldığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Haftaya yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: