Haftanın Gözdesi : ” Depresyon “

Image

Haftanın Gözdesi’nden merhabalar! 

Bu haftamizin Gözdesi uzun süredir sitemizin zenginliğine zenginlik katmaktan şaşmayan kıymetli üyemiz SULTANLAR. Kendisini Toluna Ekibi olarak tebrik ediyoruz ve Toluna’yı anlamlı kıldığınız  için size her zamanki gibi teşekkür ediyoruz. 

Üyemiz, çağımızın hastalığı olan depresyona dikkatleri çekmiş, ve belirtilerinden yola çıkarak diğer Tolunacıları aydınlatıcı bir soru yöneltmiş. İşte o gözde içerik : 

Image

Mini-ankete gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Duyarlı üyemiz SULTANLAR‘a ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Haftaya yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konuyu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

 
%d blogcu bunu beğendi: