Haftanın Gözdesi : ” Engelli bir çocuk dünyaya getireceğinizi öğrenseniz… “

Image

Haftanın Gözdesi’nden herkese merhaba…

Haftanın Gözdesi’nin 9. Haftasında adını duyuran gözde, çiçeği burnunda, Toluna’nın keyfini çıkarmaya henüz başlayan ELİFileHASAN kullanıcı adlı üyemiz. Kendisini Toluna Ekibi olarak tebrik ediyoruz ve aramıza hoş geldin diyoruz!

Üyemiz; kısa, öz ve can alıcı bir soruyla Tolunacıların karşısına çıkmış, Toluna Ekibi olarak bizi de hayli afallatan bir soruyla. İşte o mini-anketin sorusu :

“Engelli bir çocuk dünyaya getireceğinizi öğrenseniz : 
– Kürtajı tercih ederim … 
– Kader der dünyaya getiririm … “

downs baby

Mini-ankete gitmek için tıklayınız.

Cesur bir kadın olarak böyle hassas bir konuya dikkat çekmeyi başardığı için gözdemize teşekkür ediyor, Toluna’ya bundan böyle daha sık sorular yöneltmesini gönülden temenni ediyoruz.

Duyarlı üyemiz ELİFileHASAN‘a ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Haftaya Pazartesi yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: