Haftanın Gözdesi : ” Arka Koltukta Takılmayan Emniyet Kemeri ”

Image

Haftanın Gözdesi’yle yeniden huzurlarınızdayız…

Haftanın Gözdesi’nin 8. Haftasında adını duyuran gözde, kendisini uzun bir süredir sitede aktif görmediğimiz ancak fevkalade dönüşüyle hemen gözümüze çarpan niabuk kullanıcı adlı üyemiz! Kendisini Toluna Ekibi olarak tebrik ediyoruz ve tekrar aramıza hoş geldin diyoruz!

Üyemiz gözde içeriğinde, geçen yıl Aralık ayından beri zorunlu olmasına rağmen hala toplumumuzda bir türlü edinmeyi beceremediğimiz bir alışkanlığa; emniyet kemeri takmayı ihmal etmenin nelere mal olabileceğine dikkat çekmekle kalmamış, kişisel deneyiminden yola çıkarak hepimize anlamlı bir hatırlatma yapmış.

Hatasından ders çıkarmayı bilen ve bunu gocunmadan kulaklara küpe olsun diye Tolunacılarla paylaşmaktan çekinmeyen niabuk‘u takdir ediyoruz.

İşte üyemizin yaratmış olduğu o anlamlı içerik:

Image

Cevap seçeneklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Duyarlı üyemiz niabuk‘a ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Haftaya Pazartesi yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: