Haftanın Gözdesi : ” Lifestraw Hayat Çubuğu Mucizesi ”

Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun, sevgili Tolunacılar! Nice 29 Ekim’lere… 
Bu haftanın Gözde’siyle yeniden karşınızdayız!

Haftanın Gözdesi’nin 7. Haftasında öne çıkan kıymetli Rmeral1993 kullanıcı adlı üyemizi Toluna Ekibi olarak tebrik ediyoruz!

Üyemiz, son zamanlarda dünya üzerinde temiz içme suyuna ulaşma imkanı olmayan 1.1 milyonun üzerinde insan için mucize sayılabilecek LifeStraw – Hayat Çubuğu adlı tasarıma dikkat çekmiş, kendisini duyarlılığından dolayı takdir ediyoruz.

Image

İşte üyemizin oluşturmuş olduğu Değerlendirme:

“Milyarder bir iş adamı Afrika’daki insanlar için mükemmel bir alet yaptırdı. Bu çubuğun ismi hayat çubuğu, kirli suyu süzüyor ve temiz su bulamayan bu insanların temiz su içebilmesini sağlıyor.”

Image

Duyarlı üyemiz Rmeral1993‘e ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Haftaya Pazartesi yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: