Instagram Yarışması Sonuçlandı!

Sevgili üyelerimiz,

Meme Kanseri Farkındalık Ayı başlıklı Aylık Instagram Yarışmamız’a (#tolunabca) katılım gösteren herkese teşekkür ediyoruz. Siz değerli üyelerimizden yine harika bir ilgi gördük, söylemeden geçemeyiz.

Ve işte şanslı yarışmacımız: kateh912

Image

Paylaşımlarınızı keşfetmekten son derece büyük keyif aldık ve meme kanseri farkındalığına olan duyarlılığınıza hayran kaldık. Hepinize katılımınız için tekrar teşekkür ederiz.

Bir sonraki Instagram Yarışmamız’ın detaylarına gelince :

 Image

Katılmak için* hemen:

  1. Instagram’da @Toluna ‘ yı takip edin
  2. Instagram profilinizde Cadılar Bayramı kutlamalarınıza dair bir fotoğraf paylaşın
  3. Ve paylaştığınız bu fotoğrafta hashtag olarak #TolunaHalloween” başlığını kullanın

Bu yarışma Instagram’a özel olup, paylaşımların 22-31 Ekim 2013 tarihleri arasında (saat 14.00’e kadar) gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tüm katılımcılara bol şans diliyoruz!

En kısa zamanda görüşmek üzere,

Toluna Ekibi

 

*Kurallar : Kazanan 18 Ekim 2013 tarihinde saat 15.00’da belirlenecek ve bu şanslı kişiden tabii ki yarışmanın gerekliliklerini yerine getirmesi beklenecektir; talihlinin Toluna.com hesabı olması ya da puanları alabilmek için bir Toluna hesabı açması gerekecektir. Puanlar, 21 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 17.00’da doğrudan şanslı üyemizin hesabına aktarılacaktır.  Kazanan kişi aynı zamanda Instagram’da paylaştığı fotoğraf üzerinden de bilgilendirilecektir. Paylaşımlar açık seçik, rencide edici, küfürlü, reklam içerikli, gerçeğe aykırı, yanlış yönlendirici, özel hayatı ihlal eden hiçbir yorum ve anlam içermemelidir. Toluna tüm paylaşımların içeriğini denetleme ve gerekirse, yukarıdaki kuralları ihlal eden üyenin kazandığı bonus puanları geri alma hakkını saklı tutar. 

%d blogcu bunu beğendi: