Haftanın Gözdesi : ” Sizin Kararınız Ne Olurdu? ”

Pazartesiniz şen olsun, sevgili Tolunacılar! 

Bugün de yine haftanın gözde elemanıyla karşınızdayız.

Haftanın Gözdesi’nin 6. Haftasına damgasını vuran gözde üyelerimizden Bagimsizguc‘ü hep beraber selamlıyor, kendisini Toluna Ekibi olarak tebrik ediyoruz! 

Son 4 günde tam olarak 35 görüşün belirtildiği bu can alıcı soru ne mi?

desert_015

“Çölün ortasında 50 derece sıcaklıkta iki kişilik arabanla gidiyorsun.

Araba kesinlikle 3. kişiyi almıyor.

Yolda ölmek üzere olan çok yaşlı bir adam, en yakın arkadaşın ve 10 senedir aşık oldugun hayatının kadınını/hayatının erkeğini görüyorsun…

Arabaya almadığın 2 kişi kesin olarak hayatını kaybedecek.

Arabaya kimi alıp yola devam edersin?”

Tam olarak bu noktada, vicdanı ve mantığı devreye sokmayı başarmış gözdemiz. Ekip olarak biz burada işin içinden çıkamadığımız gibi, en nihayetinde cevap vermeme hakkımızı kullandık dürüst olmak gerekirse… 

Öte yandan, kendinden emin ve son derece içten yanıtlar gördük, helal olsun dedik. 

İşte bazıları: 

– “Eğer hasta adamın kurtulma şansı varsa onu arabaya alırım, eğer arkadadaşım gerçekten arkadaşımsa arabayı ona veririm ve eğer sevdiğim gerçekten sevdiğim isi onunla beraber kahpe dünyadan göçüp giderim.”

– “Arkadaşımı yan koltuğa alır. Yaşlı amcayı kucağına oturtur hayatımın kadını olduğunu düşündüğüm varlığı da ben kucağıma alır yola devam ederdim. Nasıl fikir ama?”

– “Ben arabadan iner, yaşlı adamla arkadaşımı alırım. En azından ölürüm de vicdan azabı çekmem.”

– “En yakın arkadaşımla, sevdiğim kişiyi alırdım. Ben inerdim.” 

Sadık üyemiz Bagımsızguc‘e ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize bir kez daha minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Haftaya Pazartesi yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Toluna üzerinde yaratacağınız Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: