Haftanın Gözdesi : Topuklu ayakkabıların hikmeti :)

Değerli üyelerimiz,

Toluna’da Haftanın Gözdesi’nin 4. Haftasını keyifle kutluyoruz!

Image

Bu hafta da, “topuklu ayakkabı giyen kadınların kalçalarının yüzde 25 oranında daha büyük göründüğü” gerçeğine dikkat çeken ve yoğun ilgi gören, exaybachay adlı muzip üyemize ait bir mini-anketi ödüllendiriyoruz !  

Şu ana kadar tam 43 kez oylanan bu keyifli Mini-anket’e göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Image

Mini-anketin en keyifli kısmıysa sunulan seçenekler ! Bayan kullanıcılarımız kendilerine uygun cevabı ararken çok eğlenmişlerdir diye düşünüyoruz ! 🙂

İşte o gerçekçi yanıtlar :

Image

Değerli üyemiz exaybachay’e ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize gönülden minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Image

Toluna’nın size ve her zaman biraz eğlenceye ihtiyacı var. Bu yüzden… Sizi de sahneye bekliyoruz!.. 😉

Yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi, Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu ilgili Konu’yu Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

**Haftanın Gözdesi’ne kısa bir süreliğine ara veriyor, en kısa sürede yeni gözdelerle karşınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz.  

%d blogcu bunu beğendi: