Haftanın Gözdesi : “Yarın Öleceğinizi Bilseniz…”

Değerli üyelerimiz,

Toluna’da 2. Haftanın Gözdesi’ni yine büyük bir heyecanla kutluyoruz!

Bu hafta, oldukça zor ve bir o kadar da anlamlı bir soruyla bir anda derin düşüncelere dalmamıza neden olan MehmetERTUS‘e ait “Yarın öleceğinizi bilseniz ölmeden önce hangilerini yapardınız?” sorulu mini-anketi Haftanın Gözdesi seçtik!

Şu ana kadar tam 28 kez oylanan bu mini-ankete göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Image

Gözdemiz, bayram dolayısıyla olsa gerek diye umuyoruz, Haftanın Gözdesi’ne ait Konu içeriğini herhangi bir linkle yanıtlamamasına rağmen, sitede yarattığı farkı göz ardı edemedik ve 5000 puanı hak ettiğini düşündük. 🙂 

Değerli üyemiz MehmetERTUS’e ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Bizi kendinizden ve fikirlerinizden mahrum etmeyin! ;)

Haftaya Pazartesi yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: