Haftanın Gözdesi : “Tuttu – Tutmadı”

Değerli üyelerimiz,

Toluna’da Haftanın Gözdesi’nin 1. Haftasını büyük bir heyecanla kutluyoruz!

Bu hafta, takdire şayan içeriği ve yaydığı inanılmaz enerjiyle hepimizin gönlünü fetheden Bagimsizguc’ün “Tuttu – Tutmadı” adlı oyundan ibaret olan içeriğini, biraz eski tarihli olmasına rağmen bir istisna yaparak hakkını vermek istedik ve Haftanın Gözdesi seçtik! Şu ana kadar tam 58 kere yorumlanan bu keyifli Konu’ya göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Image

Toluna’da aradığı şamatayı bulamayan gözde üyemiz, işi bizden devralıp Toluna’yı bir güzel eğlendirmiş. 🙂 Nasıl mı ? Yarattığı oyunla her üyenin, kendinden sonra yorum yazacak bir sonraki üye hakkında bir tahminde bulunmasını isteyerek… Ve oyunu başlatmış : “Alttaki üyenin karnı acıkmış! (tuttuysa tuttu veya tutmadıysa tutmadı diye belirtip kendi tahmininizi yazın…)”!..

İşte katılım gösteren üyelerden gelen yorumlardan bazıları :

demode: tuttu benden sonra yazacak üye kel 😀

moneyclub: tutmadı benden sonraki yazacak üyenin uykusu var.

komplexxx: tutmadı benden sonraki üye çok kilolu …

ewinew: hıhhh… tutmadı .. :)))) benden sonraki üye bugün çok mutluuuuu :)))

TEMMUZ1Tuttu, Evet arkadaşım çok mutluyum; çünkü bu sayfanın sahibi arkadaş hak ettiğini nihayet aldı.. Benden sonraki üye aslında yazmak istediklerini yazmaktan çekiniyor…

Değerli üyemiz Bagimsizguc’e ve katılım gösteren diğer tüm üyelerimize teşekkür ediyor, Toluna’nın keyfine keyif kattığınız için hepinize minnettar olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Bagimsizguc‘ün de dediği gibi, Toluna’nın size ve her zaman biraz eğlenceye ihtiyacı var. Bu yüzden, gösterin kendinizi! 😉

Haftaya Pazartesi yeni gözdemizle karşınızda oluncaya kadar, kendinize ve Toluna’ya iyi bakın !

Toluna Ekibi

*Hatırlatma: Her hafta Toluna Ekibi,Toluna’daki en popüler ve en can alıcı içeriği bulmak ve ödüllendirmek için küçük bir ava çıkıyor ve kazananı tam olarak burada, blogda Topluluk’a ilan ediyor. Haftanın Gözdesi ödül olarak 5,000 puan kazanıyor!

Gelecek Haftanın “Gözdesi” olmak üzere yarışmak istiyorsanız, Toluna Ekibi’nin yaratmış olduğu bu Konu’yu Mini-anket, Konu, Düello veya Değerlendirme’yi içeren link ile yanıtlamanız yeterli.

Başarılı olmanız durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçecek ve tüm Toluna alemi şanınızı duysun diye de profil duvarınızda bir mesaj paylaşacağız.

“Haftanın Gözdesi” hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buraya tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: