Toluna’dan Mis Gibi Bir Yenilik – Haftanın Gözdesi

Image

Merhaba Sevgili Tolunacılar,

Bugün, Toluna’da yarattığınız içerikleri öne çıkararak SİZİ diğer topluluk üyeleriyle kaynaştırmak amacıyla düzenlediğimiz Haftanın Gözdesi adlı mini-yarışmamıza start veriyoruz.

Evet, doğru okudunuz, artık SİZİN konularınız, SİZİN mini-anketleriniz, SİZİN değerlendirmeleriniz ve yine SİZİN düellolarınız sahnede olacak!

Toluna Ekibi, topluluğun ilgisini çeken içeriklerin sahibi olan üyeler ve paylaşımları  için Toluna’da bir nevi yaz temizliği yapıyor olacak. Tabii ki bu tüm Tolunacıların katkılarıyla gerçekleşecek. Demek odur ki, herkes sözkonusu içeriği değerlendirip sonuçları inceleyebilecek. En nihayetinde de,  öne çıkan paylaşımın sahibi olan “Gözde” üyemize Toluna hesabına aktarılmak üzere 5,000 puanlık bonus puan hediye edilecek!

İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz paylaşımınızı gözden kaçırmak istemediğimizden, bizzat sizden “haftanın gözdesi” olacağını düşündüğünüz bu sözkonusu  paylaşımı  bizimle ve herkesle paylaşmanızı isteyeceğiz.

Katılmak için bu Konu’yu içeriğinize ait linkle yanıtlamanız yeterli olacak.  Kazanmanız durumunda, size e-posta yoluyla iletişime geçecek, cümle alem Toluna’nın Gözdesi olduğunuzu görsün ve bilsin diye Toluna’daki profil duvarınıza da bir mesaj yollayacağız.

Yepyeni, dopdolu ve yaratıcı fikirlerinizi görmek ve bunları tüm Toluna Topluluğu’yla paylaşmak üzere en kısa zamanda Toluna’da görüşmek dileğiyle…

Saygılarımızla,

Toluna Ekibi

4 responses to “Toluna’dan Mis Gibi Bir Yenilik – Haftanın Gözdesi”

  1. atiye says :

    istediğiniz konuyu koyabilirsiniz.Kaliteli arkadaşlıkiçin ne yapmalı, memlekt şivesi,en hoşu hangileriyse seçin

  2. Aycan says :

    Harika düşünüşleriniz için tebrikler .En kısa zamanda sizin için yaratıcılığımda yararlanarak bazı hazırlıklar yapmaya çalışacağım.

%d blogcu bunu beğendi: